Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchařské kalhoty

Popis kategorie

Nedílnou součástí tradiční uniformy kuchaře jsou kalhoty s dlouhými či krátkými nohavicemi. Zatímco design a barva kalhot doznala s časem určitých změn, jejich úloha zůstává v podstatě stále stejná. Kuchařské kalhoty tak chrání svého nositele před prskajícím olejem a vroucí vodou dnes, stejně jako před lety.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-17 z celkově 51 záznamů.

Jak vybrat gastro oblečení pro kuchaře

Na kuchařské oblečení se kladou vysoké nároky – musí odolat horku, rozpálenému oleji i vroucí vodě, odvádět vlhkost a navíc působit reprezentativně. Mezi kuchaři jsou oblíbené jednořadé rondony s krátkým rukávem, bavlněné kalhoty a stylové kuchařské čepice. Důležitou roli hraje také profesionální obuv pro kuchaře, díky které pro vás bude celodenní směna o poznání snesitelnější. Pro ještě větší pohodlí si pořiďte anatomicky tvarované vložky do bot a antibakteriální ponožky, které vaše nohy udrží svěží, suché a bez zápachu.

Jaké zvolit kuchařské kalhoty

Tradiční součástí kuchařského oblečení jsou kalhoty pro kuchaře, které svého nositele chrání před vroucí vodou a rozpáleným olejem. Z toho důvodu se doporučuje nosit kalhoty s dlouhými nohavicemi, ačkoliv v letních měsících mohou kuchaři sáhnout i po tříčtvrtečních kalhotech nebo pohodlných šortkách. I v tomto případě platí, že černá barva je sázkou na jistotu. V kuchařských školách se však oblibě těší také pepito kalhoty se vzorem kohoutího otisku v černé barvě na bílém podkladu. A mimochodem – nabízíme i výhodné kuchařské sety

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 427 hodnocení