Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Boty pro číšníky

Popis kategorie

Pro práci číšníka je kvalitní gastro obuv nezbytnou součástí povinné výbavy na výpravách do kulinářské džungle. Při výběru bot pro číšníky se zaměř především na komfort při každodenním nošení a nezapomínej ani na bezpečnost.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-6 z celkově 6 záznamů.

Profesionální obuv pro číšníky musí být hlavně pohodlná

Projevit svou kulinářskou zručnost můžeš nejen v kuchyni, ale stejně důležitá je zručnost číšníků a servírek na place. Jsou v první linií, která vítá hosty a umí je naladit na příjemný zážitek a kulinářskou zvěřinu, která je čeká. Proto potřebují číšníci, servírky i barmani kvalitní a spolehlivou obuv – protože s bolavýma nohama se úsměv na tváři nosí jen těžko.

Číšnická obuv tak musí být především pohodlná. Zárukou spokojenosti je prodyšný a příjemný materiál, který poskytuje chodidlu dostatečnou oporu. Gastro obuv také musí být vybavena protiskluzovou podrážkou, která se postará o bezpečnost a podrží tě stejně jako tvůj kulinářský instinkt.

Číšnické boty doplní tvůj styl

Profesionální obuv pro barmany a číšníky ale není jenom funkční, musí taky dobře vypadat. Je součástí číšnické uniformy, která reprezentuje podnik a ukazuje hostům, že tady jste naladění na pořádnou kulinářskou zvěřinu. Ještě vyšší nároky na estetiku máobuv pro servírky.

Abys doladil svůj styl, vsaď i na pohodlné oblečení. Skvělou volbou, která dobře vypadá a je zároveň pohodlná, jsou číšnické polokošile. Stačí je doladit číšnickou zástěrou a všichni budou vědět, že na place jsi pánem ty.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 422 hodnocení