Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Univerzální nože do kuchyně

Popis kategorie

Kvalitní kuchyňský nůž, který můžete vzít do ruky při každé příležitosti a spolehlivě vám pomůže s každodenní prací, má své čestné místo v profi i domácích kuchyních. Nabízíme univerzální nože pro kuchaře, které snadno nakrájí steak nebo zeleninu a jsou perfektní volbou pro všechny, kdo ocení jednoduchost, odolnost a dokonalou vyváženost kuchyňských nožů.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-17 z celkově 18 záznamů.

Kvalitní nůž je základ kuchyně

Bez správných kuchyňských nožů si práci v kuchyni nedokáže představit žádný kuchař. Kuchyňské nože vždy vybírejte z toho nejlepšího materiálu a podle účelu, pro který nože budete využívat. Speciální filetovací nože zvládnou jemnou práci s rybím masem, nůž na rajčata díky vroubkovanému ostří nakrájí rajčata na ty nejtenčí plátky a univerzální nůž vám spolehlivě poslouží v každé situaci. Perfektně vyvážené kuchařské nože s ergonomickou rukojetí budou vaší prodlouženou rukou věrně po dlouhá léta.

Výjimečná kvalita japonských nožů

Perfektní přesnost a luxusní vzhled jsou hlavními předpoklady kvalitních nožů z damaškové oceli. Dlouhodobou ostrost si damaškové nože zachovávají díky vrstvení oceli, která vytváří jedinečný vzhled a vysokou tvrdost. Sada nožů z damaškové oceli je perfektní pro všechny, kdo ve své kuchyni očekávají dokonalou a přesnou práci. Pravým nožem šéfkuchařů je multifunkční a perfektně vyvážený nůž Santoku. Široká a ostrá čepel hravě zvládne nakrájet maso i zeleninu a zároveň přemístit do misky nebo na pánev. Univerzální japonský nůž Santoku najde ve vaší kuchyni každodenní využití.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 427 hodnocení