Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Modelové řady nožů Wüsthof

Popis kategorie

Kuchyňské nože Wüsthof patří k těm nejkvalitnějším na trhu. Rodinná firma vyrábí nože v německém Solingenu už více než 200 let a jejich výrobky si oblíbili profesionální kuchaři i nadšení amatéři.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-18 z celkově 179 záznamů.

Vyberte si sadu nožů, která vám sedne

Značka Wüsthof nabízí hned několik modelových řad, ze kterých si vybere každý. Univerzální nože najdeme v sérii Classic, milovníkům dřeva a krásného designu udělají radost nože s dřevěnou rukojetí, které najdeme v řadě Amici.

Sady nožů Wüsthof udělají radost všem, kteří chtějí kvalitní základ pro svou kuchařskou práci. Kromě univerzálních kousků v nich často najdeme také japonské nože santoku, které jsou vhodné na krájení tenkých plátků, které se díky výbrusům na čepeli při krájení nelepí.

Profesionální nože Wüsthof

Všechny modelové řady kuchařských nožů Wüsthof jsou vyrobené z té nejkvalitnější solingenské oceli. Čepel je širší, aby se s nožem dobře pracovalo. Samozřejmostí je přirozená ochrana ruky při krájení díky bezpečně tvarované hlavě.

Nože ze solingenské oceli vynikají tvrdostí a dlouhou životností. Kuchyňské nože Wüsthof jsou navíc broušené nejnovější laserovou technologií, díky které vydrží ostré delší dobu. K běžnému broušení nožů pak můžete použít ocílku nebo brousky na nože Wüsthof. U profesionálních nožů Wüsthof také oceníte rukojeť, která perfektně padne do ruky a celkovou vyváženost nože, takže práce s ním bude jednoduše radost.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 339 hodnocení