Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Řeznické rukavice

Popis kategorie

Stává se vám občas, že se i přes veškerou snahu při krájení či strouhání poraníte? Vybavte se tak, abyste podobným úrazům předcházeli a nenechali se jimi při vaření zdržovat. Stačí si pořídit kuchařskou rukavici na krájení. Ta je díky použitému materiálu řezuodolná nebo chcete-li řezuvzdorná, zároveň však zajišťuje volnost pohybu a má velmi dobré hmatové vlastnosti.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-7 z celkově 7 záznamů.

Základní kuchařské potřeby

Perfektně vybavená kuchyň je snem každého kuchaře. Pokud s jejím zařizováním teprve začínáte, vězte, že mezi základní kuchyňské potřeby řadíme zejména nádobí na vaření, pečení i servírování a kvalitní kuchyňské nože. Zpočátku vám budou stačit tři druhy nožů, se kterými zvládnete většinu činností – a to konkrétně univerzální kuchařský nůž, nůž na zeleninu a nůž na pečivo. K nezbytným pomocníkům do kuchyně patří rovněž kuchyňská prkénka, obracečky, vykrajovače nebo škrabky na zeleninu a ovoce.

Jak vybrat oblečení pro kuchaře

Žádný špičkový kuchař se neobejde bez profesionálního kuchařského oblečení, které ho chrání před horkými a ostrými nástrahami kuchyně. Naprostým základem je rondon, kuchařské kalhoty a kvalitní obuv s uzavřenou špičkou. Pro lepší ochranu před znečištěním doporučujeme obléknout kuchařskou zástěru, kterou ostatně využijete také k zavěšení utěrky. O pohodlí kuchaře však rozhodují i takové maličkosti, jako jsou kuchařské čepice a šátky nebo ochranné a řezuvzdorné rukavice pro bezpečné krájení.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 384 hodnocení