Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Fruit Carving

Popis kategorie

Ovládni kulinářskou džungli a dosáhni dalších kulinářských met díky fruit carvingu. Nářadí na vyřezávání do ovoce a zeleniny ti pomůže vytvořit z obyčejných surovin doslova umělecké dílo a tvá jídla mohou nadchnout celý svět.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-16 z celkově 16 záznamů.

Dekorace z ovoce a zeleniny mají v kulinářské džungli tradici

Fruit carving pochází z Dálného východu a má několika set letou tradici. Umožní ti přivítat nezkrotnou inspiraci a nadchnout svým jídlem celý svět. Vyřezávání do melounu si vyzkoušel snad každý, kdo chtěl někdy ovládnout svou kuchyň.

Dekorativní ovoce a zelenina jsou skvělým způsobem, jak oživit studený bufet a okouzlit hosty. Fruit carving se nehodí jen na večírky, můžeš si tak zpříjemnit každý den. Pro začátek ti budou stačit menší kuchyňské nože, jako jsou nože na zeleninu. Díky nim vyrobíš základní dekorace z ovoce a zeleniny a zjistíš, jestli to je cesta, po které se chceš vydat.

Vybavení na fruit carving

Jestli se chceš pustit do zdolávání svých vysokých kulinářských cílů, potřebuješ k tomu spolehlivé vybavení. Základem vykrajovacích pomůcek jsou drobnější nože na carving, které skvěle padnou do ruky a ty můžeš krájet s opravdovou vášní.

A pokud to myslíš s fruit carvingem vážně, bude se ti hodit carvingová sada, kde najdeš všechny potřebné vykrajovací pomůcky pro dekorování. Pomůcky na vyřezávání do ovoce a zeleniny totiž nejsou jen nože, ale také dekorativní škrabky a další speciální carving tools na tvorbu spirálek a dalších efektních ozdob.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 403 hodnocení