Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Stolování

Popis kategorie

Projev svoji vášeň a nadšení z přípravy jídla ne na 100, ale rovnou na 200 %. Dopřej svým hostům prvotřídní zážitek, zapoj oblíbené potřeby pro stolování a pokoř další kulinářskou metu. Pomohou ti v tom stylové sady příborů i mlýnky na koření.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-9 z celkově 9 záznamů.

Kuchyňské příbory pro každou příležitost

Dobře vybrané potřeby pro stolování dovedou povýšit i obyčejnou večeři na dokonalý kulinářský zážitek. Nezáleží na tom, jestli se chystáš stolovat s láskou svého života nebo s partou kamarádů, kvalitní sada příborů najde své uplatnění vždycky.

Sady příborů pro každodenní použití jsou z nerezové oceli, můžeš je umývat v myčce a vydrží ti dlouhou dobu. Eleganci a neotřelý vzhled dodá zajímavě tvarovaná rukojeť nebo rytina. Moderní stolování můžeš podtrhnout třeba zlatými nebo černými kuchyňskými příbory a dodat tak celé tabuli dekadentní ráz.

Mlýnky na koření – funkční i ozdobné

Mezi potřebami pro stolování najdeš také nejrůznější kořenky nebo mlýnky na koření. Můžeš je používat při dochucování jídel při vaření, ale některé pokrmy si žádají třeba čerstvý pepř až těsně před jídlem. Proto na prostřený stůl mlýnky na koření jednoznačně patří.

Mlýnky do kuchyně a kořenky se postarají také o správné uskladnění koření, které díky nim neztratí svou chuť a aroma a ty díky ingrediencím ve špičkové kondici můžeš být při tvoření skutečně volný.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 370 hodnocení