Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchařské kufříky s noži

Popis kategorie

Kuchařský kufřík včetně profesionální sady nožů a dalšího příslušenství ocení nejen šéfkuchaři, kteří často pracují na různých místech. Cestovní obal na nože je vyrobený z kvalitního hliníku a obsahuje oddělené přihrádky pro bezpečné a přehledné uložení nožů. Budete tak mít naprostou jistotu, že ani náročné cestování se na vašem kuchařském náčiní nijak nepodepíše.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější

    S touto kombinací filtrů si neumíme poradit. Bohužel takové zboží nemáme.

    Zkuste použít jiné filtry nebo nám zavolejte číslo 210 012 501 nebo napište mail na profikuchar@profikuchar.cz a rádi vám s výběrem pomůžeme.

Jak na skladování nožů

V kuchyni můžete ke skladování nožů využít pořadače do zásuvky, bloky na nože nebo magnetické lišty. Jestliže chcete mít své kuchařské náčiní po ruce i na cestách, bude se vám hodit kuchařský kufřík na nože. Uvnitř něj najdete oddělené přihrádky pro bezpečné a přehledné uložení nožů, které tak při cestování nepřijdou k újmě. Mějte však na paměti, že při pravidelném používání se nakonec každý kuchyňský nůž otupí – v tu chvíli přichází na řadu broušení nožů, které s trochou praxe zvládnete svépomocí.

Jak vybrat kvalitní nože

Kvalitní kuchyňské nože, které vám usnadní přípravu jídel, jsou doslova k nezaplacení. Při jejich výběru se zaměřte nejen na materiál, tvar a délku čepele, ale také na zpracování rukojeti a vyvážení nože. K běžnému vaření si vystačíte se třemi základními noži, mezi něž patří univerzální kuchařský nůž (případně nůž Santoku), nůž na zeleninu a nůž na chleba. V profesionální kuchyni však budete potřebovat celou sadu nožů – v takovém případě se vyplatí zakoupit již kompletní kuchařské kufry s vybavením.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 387 hodnocení