Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

IVO Progrip

Popis kategorie

Kuchařské nože IVO Progrip

Chceš v kuchyni spolehlivého parťáka, který ti skvěle padne a stane se tvou prodlouženou rukou při přípravě masa i zeleniny? Kuchyňské nože IVO Progrip jsou jako stvořené pro ty, kterým záleží především na výkonu a nebojí se těžké práce.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-13 z celkově 13 záznamů.

Řeznické nože IVO

Série nožů IVO Progrip patří mezi profesionální lisované nože, které kladou důraz především na ergonomii a příjemné používání. Mají perfektní texturovanou rukojeť, která se dobře drží a jen tak nevyklouzne. Úzká ostrá čepel vykosťovacího nože se dostane doslova kamkoliv a téměř bez pomoci tě provede úkony, jako je vykosťování drůbeže nebo porcování větších kusů masa.

Stejně jako u jiných kuchařských nožů IVO se můžeš spolehnout na velmi ostrou a přesnou čepel, která navíc jemně pruží, což je pro pohodlné používání řeznických nožů nezbytné. Kuchyňské nože Ivo Progrip právem patří k nejoblíbenějším kuchařským nožům.

Jsou lepší kované nebo lisované nože?

To je trochu jako spor o to, jestli je kančí lepší se zelím nebo se šípkovou, obě varianty si najdou své zaryté příznivce. Pravdou je, že kované nože jsou obecně považovány za kvalitnější, ale díky použití dnešních moderních technologií se k sobě obě varianty nebezpečně přibližují.

Lisované nože patří mezi levnější, ale jejich velkou výhodou je snadnější údržba a broušení. Jsou také lehčí a pro mnohé budou skvělou volbou. I lisované nože mohou být velmi kvalitní, což ostatně dokazují kuchařské a řeznické nože IVO Progrip. Navíc mívají nejlepší poměr cena-výkon, takže si jich rovnou můžeš koupit víc. A to chceš.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 339 hodnocení