Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Ponožky pro kuchaře a číšníky

Popis kategorie

Jako kuchař trávíte u sporáku až 16 hodin denně, dopřejte proto svým nohám trochu toho pohodlí. Pokud už jste si vybrali kvalitní obuv s protiskluzovou podrážkou, nezapomeňte si k ní do nákupního košíku přihodit také kuchařské ponožky z bavlny. Ty udrží chodidla v suchu po celou dobu směny, pohltí nepříjemný zápach a zabrání vzniku otlačenin či puchýřů. 

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-1 z celkově 1 záznamů.

Jak vybrat gastro oblečení pro kuchaře

Tradiční uniforma kuchaře, která se skládá z rondonu, kalhot a zástěry, ho při vaření chrání před znečištěním i poraněním a poskytuje mu komfort v plném pracovním nasazení. Pokud navíc zvolíte správné barvy a doplňky, můžete kuchařské oblečení sladit s konceptem celého podniku a získat tak konkurenční výhodu. Co takhle ozdobit rondon originálními knoflíky, uvázat si kolem krku kuchařský šátek nebo pro změnu obléknout elegantní kuchařské tričko s logem podniku?

Pohodlí na prvním místě

O pohodlí kuchaře se stará především kuchařské oblečení z prodyšných materiálů a kvalitní obuv s protiskluzovou podrážkou. Kromě toho se však vyplatí investovat do anatomicky tvarovaných vložek do bot a pracovních ponožek pro kuchaře. Ideální volbou jsou kuchařské ponožky z bavlny, které udrží chodidla v suchu po celou dobu směny a zabrání vzniku otlačenin či puchýřů. V každém případě myslete také na dodržování hygienických zásad a dbejte na dostatečnou zásobu jednorázových rukavic na vaření.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 408 hodnocení