Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Chrániče čepele - Chrániče ostří nožů

Popis kategorie

Nože patří k nejcennějším nástrojům, které kuchař má. A abys mohl krájet s opravdovou vášní, potřebuješ nože s pořádným ostřím. Ochrana ostří nožů při jejich ukládání je klíčová pro snadnou práci. Chrániče čepelí nožů se postarají o to, že tvoje nože budou vždycky připravené na dobrodružné výpravy do kulinářské džungle.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-10 z celkově 10 záznamů.

Ochrana nožů pro profesionály

Chrániče čepelí jsou skvělou pomůckou při péči o nože v profesionální kuchyni i u nadšených amatérů. Chrániče ostří nožů můžeš mít v několika velikostech, které přesně padnou tvému oblíbenému kuchařskému noži. Pouzdra mají plstěný vnitřek, který ochrání čepel před poškrábáním.

Další možností jsou magnetické chrániče na čepele nožů. Díky vnitřnímu magnetu dokonale přilnou k noži a můžeš je v klidu uložit do tašky na nože a vzít s sebou kamkoliv, kde budeš chtít přivítat nezkrotnou inspiraci.

Chrániče ostří nožů ti dovolí dosáhnout všech kulinářských cílů

Pro skladování nožů existuje mnoho možností, ze kterých si vybere opravdu každý. Pokud nemáš dostatečně velkou kuchyni, kam pohodlně umístíš třeba blok na nože, mohou tě zachránit právě chrániče čepelí nebo originální obaly a tašky s noži.

Chrániče ostří nožů se postarají o to, že si při tvoření v kuchyni můžeš užívat opravdovou volnost a tvoje vášeň ke krájení se díky opravdu ostrému noži může projevit naplno.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 370 hodnocení