Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Pomocníci do kuchyně

Popis kategorie

Usnadněte si přípravu jídel a jejich servírování tím, že si pořídíte ty správné pomocníky do kuchyně. Kuchyňská prkénka a škrabky na zeleninu a ovoce, nebo kráječe na pizzu a kuchařské kolíbky na sekání bylinek se zasadí o to, že si vaření užijete od začátku až do konce. Tak na nic nečekejte a pořiďte si kvalitní vybavení do kuchyně ještě dnes.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-12 z celkově 12 záznamů.

Pomocníci do kuchyně

Základní kuchyňské vybavení by mělo obsahovat nádobí na vaření, pečení i servírování a kvalitní kuchyňské nože. Zpočátku budete potřebovat minimálně tři, a to konkrétně univerzální kuchařský nůž, menší nůž na zeleninu a vroubkovaný nůž na krájení chleba. Aby vám nože vydržely co nejdéle ostré, dbejte na jejich bezpečné skladování a nepodceňte ani pravidelné broušení nožů. Mezi další pomocníky do kuchyně patří kuchyňská prkénka, obracečky, škrabky na brambory, lis na česnek, vykrajovače nebo vidličky na loupání.

Jak vybrat kuchařské oblečení

Na profesionální oblečení pro kuchaře se kladou vysoké nároky. Musí odolat horku a rozpálenému oleji, a přitom stále působit reprezentativně. Osvědčenou volbou jsou rondony s krátkým rukávem a prodyšnou síťovinou na zádech, kuchařské kalhoty z bavlny a stylové kuchařské čepice. Dle vlastního uvážení můžete pracovní oblečení doplnit originálním šátkem na krk nebo barevnými knoflíky. Pokud se však řadíte k amatérským kuchařům, bohatě postačí, pokud si k plotně obléknete kuchyňskou zástěru, na kterou zavěsíte nezbytnou utěrku.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 385 hodnocení