Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Zdravotnické oblečení

Popis kategorie

Zdravotnické oděvy by měly být tak pohodlné, aby tě v práci podržely za všech okolností. Oblečení pro zdravotníky musí splňovat vysoké standardy, které odolají všem nástráhám a možnostem znečištění a dovolí ti být v práci skutečně volný.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-18 z celkově 60 záznamů.

Lékařské oblečení, které má styl

Naše zdravotnické kalhoty, košile, boty nebo čepice jsou důkazem, že pracovní oděvy nemusí být jen nudné v bílé nebo černé barvě. Můžeš si vybrat design, který sedne tvojí osobnosti, nebo barvu, která tě podpoří ve zdravotnické džungli.

Veselý design zdravotnických oděvů ti umožní nejen užít si pracovní nasazení naplno a v pohodě, ale také vykouzlí úsměv na tváři klientů. Nezáleží na tom, jestli si vybereš kytky, pejsky nebo „jenom“ neobvyklou barvu, tvých pracovních cílů se ti bude mnohem lépe dosahovat s dobrou náladou všech zúčastněných.

Kvalitní oblečení (nejen) pro zdravotní sestry

Moderní oblečení pro zdravotníky se vyznačuje nejen pohodlným střihem, ale také materiály, které se příjemně nosí. Podle svého vkusu si můžeš vybrat různé střihy zdravotnické košile, s límečkem nebo bez, tak abys mohl naplno v práci projevit svou zručnost.

Důležitým aspektem zdravotnického oblečení je také bezpečnost. Dávej na ni důraz především při výběru zdravotnické obuvi. Vyber takové boty, které jsou lehké na noze, mají měkkou stélku, která se postará o tvoje unavená chodidla, a také protiskluzovou podrážku, která tě podrží v každé situaci.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 385 hodnocení