Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Nízké kuchařské a gastro zástěry do pasu

Popis kategorie

Nízké zástěry pro kuchaře ti dovolí projevit naplno své kulinářské zvíře, protože tě neomezují v pohybu a vypadají prostě skvěle. Jsou vhodné pro muže i ženy, poskytnou ti pohodlí a beze slov ukážou, kdo je tady šéf. S nízkými zástěrami tvoje kulinářské dobrodružství nikdy nekončí.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-18 z celkově 25 záznamů.

Bavlněné zástěry do pasu jsou elegantní i praktické

Zástěry z bavlny pro kuchařky i kuchaře jsou naprostou klasikou mezi kuchařskými oděvy. Bavlna je přírodní materiál, je prodyšná a snadno se udržuje, jednoduše se zbavíš i odolných skvrn. Nízké zástěry pro kuchaře ochrání tvé oblečení před prskajícím olejem, horkou vodou i dalším znečištěním.

Nízké zástěry pro kuchaře dobře doplní kuchařské rondony, které nasytí tvou touhu nadchnout a vypadat i u vaření skvěle. Pokud si nepotrpíš na uhlazený vzhled, vyzkoušej pohodlná kuchařská trička, ve kterých ti bude dobře i v rozpálené kuchyni. Nedílnou součástí oblečení do kuchyně jsou také kuchařské kalhoty. Především pro použití v domácí kuchyni jsou praktické vysoké zástěry ke krku – nemusíš se převlékat do speciálního oblečení na vaření a tvůj oděv je dobře chráněný.

Pro kuchaře i číšníky

Nízké kuchařské zástěry nabízíme v mnoha barvách i vzorech, které ti dovolí projevit svou skutečnou osobnost a dají najevo, že se v kulinářské džungli jen tak neztratíš.

Pánské i dámské zástěry do pasu jsou vhodné nejen pro kuchaře, ale také pro číšníky. Ti ocení také praktickou kapsu a perfektní vzhled, kterým reprezentují svůj podnik.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 387 hodnocení