Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Krájecí kolébky

Popis kategorie

Kolébky na krájení ti umožní dosáhnout dalších kulinářských met a pustit se do krájení čerstvých bylinek, ale i další zeleniny s opravdovou vášní. Krájecí kolébky ti ušetří čas a postarají se o rovnoměrné krájení bylinek třeba při přípravě pesta nebo bylinkového másla.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-5 z celkově 5 záznamů.

Proč vyzkoušet kolébky na krájení

Kolébka na krájení bylinek ti umožní být při tvoření volný a zažít opravdovou vášeň a nadšení z tvoření jídla. Na rozdíl od krájení bylinek pomocí kuchařského nože umožňují plynulejší pohyb a větší efektivitu. Krájecí kolíbky nakrájí všechny ingredience na rovnoměrné kousky účinně a s mnohem menší námahou.

Vyzkoušet můžeš také kolébky na maso třeba při přípravě tataráku z lososa. Samozřejmě nenahradí sekáčky na maso, které jsou určené hlavně pro bourání větších kusů masa, ale umožní ti naplno projevit svou kulinářskou zručnost.

Ať se krájení stane tvou pasií

Kolébky na krájení můžeš vybírat s jedním nebo dvěma ostřími. Dvojitá čepel dokáže bylinky nasekat velmi najemno a je neocenitelným pomocníkem například při výrobě bazalkového pesta. Před samotným krájením nezapomeň bylinky očistit nožem na zeleninu od všech nečistot a zvadlých částí, které by mohly narušit chuť a vzhled pokrmu.

Tip: Jestli jsi naladěný na pořádnou kulinářskou zvěřinu, zařaď do svého repertoáru japonské nože santoku, které patří k univerzálním kouskům a v rukou mistra se z nich stane přímo koncertní nástroj.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 408 hodnocení