Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Pánské kuchařské zástěry

Popis kategorie

Široký výběr pánských kuchařských zástěr, které jsou ideální pro každého muže, který rád vaří. Ať už jde o profesionála nebo hobby kuchaře. Naše zástěry jsou navrženy tak, aby chránily tvůj oděv před omastkem, skvrnami a dalšími nečistotami, které mohou při vaření vzniknout. Navíc vypadají skvěle a dají tvému vaření profesionální nádech.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-18 z celkově 72 záznamů.

Funkčnost a pohodlí na prvním místě

Všechny naše pánské kuchařské zástěry jsou vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů, které zaručují maximální ochranu a zároveň jsou příjemné na nošení. Díky tomu můžeš být klidný, že tvoje oblíbené oblečení zůstane v bezpečí a ty se budeš cítit pohodlně i při dlouhém vaření. Naše zástěry jsou navíc snadno udržovatelné, takže se nemusíš bát ani nečistot, které obyčejné zástěry zničí.

Různé velikosti a styly kuchařských zástěr

Nabízíme široký výběr pánských kuchařských zástěr v různých velikostech a stylech, aby si si mohl vybrat tu svoji dokonalou. Od krátkých zástěr až po ty s klopeným límcem – u nás najdeš zástěru, která ti bude nejvíce vyhovovat. A když už mluvíme o stylu, naše zástěry mají originální a vkusné designy, které dodají tvému vaření šmrnc. Navíc je snadno zkombinuješ s dalším kuchařským oblečením, jako jsou rondony nebo kalhoty. Zvol si zástěru s klasickým střihem, jednobarevnou nebo s moderním potiskem – u nás najdeš zástěru pro každou příležitost.

Tak co říkáš? Vyber si svoji novou pánskou kuchařskou zástěru u nás a užij si pohodlné vaření s tím správným stylem!

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 403 hodnocení