Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Pracovní wellness oblečení a obuv

Popis kategorie

I v práci se můžeš cítit a vypadat skvěle – a to i v případě, že musíš nosit uniformu. A neplatí to jenom v okamžiku, kdy chceš ovládnout svou kuchyň a pustit se do kulinářské džungle, ale pohodlné pracovní wellness oblečení oceníš i v odvětvích, jako je zdravotnictví nebo provoz hotelu.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-18 z celkově 27 záznamů.

Pracovní wellness oblečení pro muže i ženy

Nezáleží na tom, jestli jsi muž nebo žena, pohodlně se chce v práci cítit každý. Ve wellness provozech oceníš kvalitní a prodyšné zdravotnické košile, které ti dodají profesionální vzhled. Ve vyšších teplotách se spolehni na trička nebo polokošile ze 100% bavlny, naopak v zimě se ti bude hodit heboučká flísová mikina.

Nedílnou součástí zdravotnického oblečení jsou také pláště nebo zdravotnické kalhoty. Wellness oblečení musí být nejen pohodlné, ale zároveň dobře vypadat. Díky tomu snadno vzbudíš důvěru svých klientů, kteří se za tebou budou rádi vracet.

Nezapomínej ani na profesionální pracovní obuv

Zdravotnická obuv je opravdu důležitá, pokud stojíš na nohou dlouhé hodiny. Nejdůležitějším kritériem při výběru pracovní obuvi je samozřejmě pohodlí, ale neměl bys zapomínat ani na příjemný vzhled, který se hodí k pracovnímu wellness oblečení.

U wellness obuvi je důležitá protiskluzová podrážka nebo jednoduché zapínání. A vybírat pracovní obuv můžeš vybírat i podle její váhy – na noze ji vůbec nemusíš cítit. A cítit tě nemusí ani ostatní, díky prodyšné síťovině některých modelů se v nich noha nepotí.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 403 hodnocení