Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Rukavice pro řezníky

Popis kategorie

Když tě popadne ta pravá vášeň a nadšení z přípravy jídla, často nehledíš kolem sebe a rovnou se vrháš ke sporáku nebo k troubě. Abys nepřišel k úhoně, nezapomeň na kvalitní gastro oblečení, včetně jeho často opomíjené části – řeznických rukavic.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-10 z celkově 10 záznamů.

Řeznické rukavice ti dovolí krájet s vášní

Vypustit své kulinářské zvíře a pustit se do krájení nebo porcování masa s opravdovou vášní je předpokladem spokojeného řezníka. Aby vše proběhlo bez zádrhelů, patří mezi nezbytné potřeby pro řezníky taky řeznické rukavice.

Rukavice pro řezníky představují ochranu prstů, dlaně i předloktí před pořezáním, protože ruce jsou nezbytným nástrojem pro vykonávání práce. Stejně jako zástěry pro řezníky ti řeznické rukavice dovolí být při tvoření skutečně volný. Můžeš si vybrat z různých materiálů: nerezové kroužky jsou spolehlivou ochranou při porcování velkých zvířat, ochranné rukavice z nylonu s obsahem skleněných vláken oceníš i při jemnější práci.

Další řeznické potřeby

Gastro oblečení nabízí mnoho kousků, které ti pomohou ovládnout svou kuchyň. Mezi to základní patří trička a košile pro řezníky, které zaručují dokonalou volnost pohybu. Tvoje nohy na výpravách v kulinářské džungli ochrání kvalitní řeznické kalhoty z bavlny nebo mikrovlákna a taky protiskluzová řeznická obuv.

V každém případě je ale nutné, aby ses v řeznickém oblečení cítil pohodlně, protože jen tak můžeš opravdu ovládnout svou kuchyň a vypustit kulinářské zvíře.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 408 hodnocení