Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchařské rondony z polybavlny

Popis kategorie

Kuchařské rondony z polybavlny jsou prodyšné, dobře sají pot a spolehlivě vás chrání před rozpáleným olejem i vroucí vodou. Kromě toho vás potěší snadnou údržbou – díky příměsi polyesteru lépe drží tvar, po vyprání rychle schnou a často je není třeba žehlit. Na rondon vám rovněž umíme vyšít jakýkoliv text nebo logo vaší provozovny.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-18 z celkově 31 záznamů.

Jak vybrat materiál rondonu pro kuchaře

Na materiál kuchařského oblečení se kladou vysoké nároky. Měl by být příjemný na nošení, prodyšný a snadno udržovatelný. Zároveň však musí být odolný a pyšnit se dlouhou životností, abyste ho nemuseli po každém větším zašpinění měnit za nový. Mezi kuchaři jsou oblíbené zejména cool-vent rondony ze směsi bavlny a polyesteru, a to ideálně v poměru 65 : 35 nebo 60 : 40. Díky bavlně je rondon prodyšný a savý, zatímco polyester mu propůjčuje menší mačkavost. Vyzkoušet však můžete rovněž rondony z mikrovlákna, 100% bavlny nebo tencelu.

Jak se starat o polybavlněné oblečení

Polybavlněný materiál je velmi odolný v tahu a pokud se o něj správně staráte, zachová si své vlastnosti po mnoho pracích cyklů. Pánské a dámské rondony z polybavlny vkládejte do pračky až poté, co z nich sundáte knoflíky, a následně perte při teplotě 60º. Přednost dejte šetrným pracím práškům, prádlo nebělte a nesušte v sušice. Pokud je třeba, rondon žehlete při maximální teplotě žehlicí plochy 150 °C. Jednou za čas svěřte kuchařské oblečení z polybavlny do péče profesionální čistírny a uvidíte, jak prokoukne.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 387 hodnocení