Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Číšnické a barmanské peněženky, kasírky a pouzdra

Popis kategorie

Projít kulinářskou džunglí na place gastro provozu není jen tak. Chce to pořádnou dávku profesionality a odolnosti, ale také kvalitní vybavení. A jeho základem je číšnická peněženka, neboli kasírka. Gastro peněženky musí splňovat řadu vysokých nároků.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-8 z celkově 8 záznamů.

Číšnické kasírky jsou povinná výbava

Nezáleží na tom, jestli zvolíš koženou peněženku nebo její textilní variantu, důležité je praktické dělení a snadná dostupnost. Součástí barmanské peněženky bývá také mincovník a řada dalších přihrádek, kam jednoduše schováš účtenky nebo propisku.

Vybrat si můžeš stylové pouzdro na pásek nebo klasický číšnický flek, záleží jen na tvém vkusu. Kvalitní zpracování zajistí dlouhou životnost a pohodlné používání v každodenním zápřahu.

Nezapomeň doladit svůj profesionální vzhled

Peněženky pro číšníky a barmany jsou perfektním způsobem, jak doladit svůj vzhled, ale rozhodně nezapomínej na úplné základy, jako je kvalitní číšnická obuv. Musí být lehká, pohodlná a bezpečná, aby s tebou ustála zběsilé pracovní tempo.

Stejně důležité je také svrchní oblečení, jako číšnické polokošile nebo košile a rondony. Kožená číšnická peněženka vkusně doplní tvoje gastro oblečení a číšnickou uniformu. Díky profesionálnímu vzhledu můžeš mezi hosty rozšířit nadšení z každého jídla a naladit je na pořádnou kulinářskou zvěřinu.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 403 hodnocení