Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchařské dárky pro babičku

Popis kategorie

Mnoho světově proslulých kuchařů vděčí za svou lásku k řemeslu svým babičkám a maminkám. Jestli mezi ně patříš taky, je nejvyšší čas se babičce odvděčit. Tady jsou naše nápady na originální dárky pro babičku, které jí ukážou, jak si jejího kulinářského umění ceníš, a navíc jí usnadní práci.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-7 z celkově 7 záznamů.

Kuchařské dárky – praktické i od srdce

Praktické dárky pro babičku jsou sázkou na jistotu. A ty nejlepší dárky pro babičku v sobě pojí praktickou a citovou stránku. Kuchařské dárky splňují obojí – a nejspíš proto jsou tak oblíbené. Vášeň a nadšení z přípravy jídla se díky praktickým pomocníkům stane každodenní zábavou a to ocení nejen babička, ale i všichni její hosté.

Našim tajným tipem na dárek pro babičku jsou ostré škrabky pro snadné oloupání zeleniny, ale také jablek na štrůdl. A práci usnadní i brousky na nože, které udrží ostří v perfektní kondici a díky tomu také zabrání nepříjemným zraněním.

Skvělým tipem na originální dárek pro babičku je také tlakový hrnec. S jeho pomocí vzniknou silné vývary nebo chutná dušená jídla a to za mnohem kratší čas, než zvládneš s obyčejným hrncem. To znamená také významnou úsporu energie a to babička jistě ocení.

Co dát babičce na Vánoce nebo k narozeninám? Zástěra je klasika

Mezi nejlepší dárky pro babičku rozhodně musíme započítat i kuchařské zástěry. Ty nejlepší dovolí být při tvoření skutečně volný a užít si pořádnou kulinářskou zvěřinu. Babičku jistě potěší dámské zástěry do pasu nebo ke krku v hezkém designu s originálním potiskem. Velikost si potom jednoduše upraví podle své potřeby díky praktickým sponám na páscích.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 422 hodnocení