Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Bloky s noži

Popis kategorie

Pokud budete mít své nože jen tak pohozené v zásuvce s ostatním kuchyňským náčiním, snadno se vám ztupí a poničí. Pořiďte si proto praktické bloky na nože, které jsou zárukou bezpečného a přehledného uchovávání nožů. U nás je zakoupíte ve stylovém provedení s praktickou 6 až 12dílnou sadou nožů od špičkových výrobců, jakými jsou IVO, Wüsthof, Zwilling, Victorinox či Tescoma.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-18 z celkově 34 záznamů.

Jak vybrat kvalitní nože pro kuchaře

Aby se vám s nožem dobře pracovalo, musí být takzvané vyvážený. To znamená, že váha čepele a rukojeti je stejná. Kromě vyváženosti nože se zaměřte na tvrdost a ostrost čepele, tvar a zpracování rukojeti a v neposlední řadě také na typ nože. Klasický kuchařský nůž má sice relativně všestranné využití, na krájení chleba nebo porcování ryb se ale lépe hodí jiné typy nožů. Nezapomeňte, že vybíráte kuchyňský nůž na celý život a porozhlédněte se po známé renomované značce, jako je například značka Wüsthof nebo Victorinox.

Jak na uskladnění kuchyňských nožů

Pokud budete mít své nože jen tak pohozené v zásuvce s ostatním kuchyňským náčiním, snadno se vám ztupí a poničí. To nejmenší, co v takovém případě můžete udělat, je pořídit si ochranné pouzdro na čepel nože nebo praktické organizéry do zásuvky. Chcete-li však mít kuchařské nože neustále po ruce, vsaďte na bloky neboli stojany na nože nebo magnetické držáky na nože, které přiděláte kamkoliv nad kuchyňskou linku. Ani správné uskladnění nožů však nezabrání jejich otupení, jednou za čas si proto vyhraďte chvíli na broušení nožů.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 385 hodnocení