Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Rondony na objednávku

Popis kategorie

Rondony na objednávku – to jsou rondony, na které se vyplatí počkat. Vyberte si ze široké nabídky pánských a dámských rondonů ten, který nebudete chtít sundat ani po celodenní směně v rozpálené kuchyni. Dvouřadé i jednořadé, s dlouhým i krátkým rukávem, na knoflíky i na druky – záleží jen na vás, který rondon obléknete.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-18 z celkově 71 záznamů.

Jak vybrat gastro oblečení pro kuchaře

Kuchařské oblečení má za úkol udržovat kuchaře v suchu po celou směnu a zároveň ho chránit před prskajícím olejem a vroucí vodou. U rozpáleného sporáku se osvědčují pánské a dámské rondony z polybavlny a mikrovlákna, rychleschnoucí bavlněná trička a kuchařské kalhoty s dlouhými nohavicemi. Důležitou roli hrají také doplňky, jako jsou jednorázové rukavice, šátek nebo kuchařské čepice, které brání padání vlasů do pokrmů, sají pot a zamezují jeho stékání po tváři.

Jak vybrat rondon pro kuchaře

Tradiční dvouřadé rondony se zapínáním na knoflíky jsou dnes k vidění spíše ojediněle. Mezi kuchaři se těší oblibě moderní jednořadé rondony s krátkým rukávem a zapínáním na druky nebo na zip. A jak vybrat správnou velikost rondonu? Doporučujeme orientovat se podle velikostních tabulek jednotlivých výrobců a vždy volit raději volnější střih, který vám poskytne větší pohodlí. Jestliže rondon pořizujete svým zaměstnancům, kteří se v práci často střídají, vsaďte na unisex rondon, jenž sedne mužům i ženám.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 370 hodnocení