Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Nářezové stroje

Popis kategorie

Nezbytnou součástí každé dobré restaurace, potravinářského provozu a řeznictví jsou dnes již hojně využívány profesionální nářezové stroje. Co všechno tento kvalitní pomocník dokáže? Prioritně vám usnadní hromadu práce. Bez velké námahy nakrájí kvalitní nářezový stroj sýry, pečivo, uzeniny nebo maso bez kosti na precizní milimetrové plátky.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-13 z celkově 13 záznamů.

Profesionální vybavení kuchyně

Pro každého kuchaře je radost pracovat na místě, kde má po ruce to nejlepší vybavení. Kvalitní kuchyňské nože si kuchaři vybírají na celý život a nejinak je tomu i s profesionálním gastro zařízením. Pro rychlé a snadné nakrájení těch nejtenčích plátků sýrů nebo uzenin zvolte profesionální nářezové stroj. Jsou vyrobeny z kvalitní hliníkové litiny, snadno se udržují a díky speciálnímu sklonu nožů se stává každodenní práce jednodušší. Ideální uskladnění potravin zajistí automatická vakuová balička, která dokáže uchovat potraviny déle čerstvé nebo umožní perfektní skladování připravených porcí v lednici či mrazáku.

Kvalitní oblečení pro kuchaře

I v kuchyni se můžete cítit příjemně a vypadat stylově. Kuchařská uniforma se již přes sto let nijak zásadně nezměnila. Dnes už je na výběr obrovské množství barev, materiálů, střihů a stylů a profesionální kuchyně často kuchaře efektivně sjednocují do firemních barev. Základem kuchařského oblečení je bezesporu rondon z nemačkavého a voděodolného materiálu. Kuchařská zástěra ze 100% bavlny zajistí pohodlnou práci a profesionální pracovní obuv zachová vysoké pohodlí. Díky speciálně tvarované podrážce a ultra lehké úpravě dokáže obuv snížit přetížení nohou i zad. 

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 370 hodnocení