Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchařské rukavice, roušky

Popis kategorie

Pro dodržování hygienických zásad je nutné nepodcenit zásobu jednorázových rukavic pro kuchaře. Hygienické rukavice využijete zejména při zpracování syrového masa, ovoce nebo zeleniny. Na výběr máte buď jednorázové rukavice z latexu, nebo nitrilové rukavice, které nezpůsobují alergické reakce.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-7 z celkově 7 záznamů.

Jak vybrat gastro oblečení pro kuchaře

Žádný špičkový kuchař se neobejde bez kvalitního kuchařského oblečení, které ho chrání před horkými a ostrými nástrahami kuchyně. Stále větší důraz se však klade na pohodlí, které je při náročné směně v rozpálené kuchyni skutečně potřeba. Tradiční dvouřadý rondon proto pomalu ale jistě nahrazují jednořadé rondony s krátkým rukávem, kuchařské polokošile a trička ze 100% bavlny. Pro lepší ochranu před znečištěním doporučujeme obléknout kuchařskou zástěru, kterou ostatně využijete také k zavěšení utěrky.

Nezbytné doplňky kuchaře

O pohodlí kuchaře často rozhodují naprosté maličkosti, jako jsou například bavlněné ponožky do bot, kuchařské šátky kolem krku nebo třeba pokrývka hlavy. Pro dodržování hygienických zásad je nutné nepodcenit ani zásobu kuchařských rukavic a vzhledem k aktuálnímu dění také zásobu pratelných nebo jednorázových roušek. A jaké hygienické rukavice zvolit? Ke klasice patří jednorázové latexové rukavice, které však u některých osob mohou vyvolávat alergické reakce. V takovém případě přijdou vhod hypoalergenní rukavice z nitrilu.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 370 hodnocení