Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchyňské nože Wusthof Epicure

Popis kategorie

Německá kvalita ve spojení s japonskou elegancí - to jsou kuchyňské nože Wüsthof Epicure. Rukojeť padne přesně do ruky, takže při krájení vynaložíte menší námahu – skoro, jako byste krájeli máslo, i když ve skutečnosti si jde ukrojit další sousto steaku.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-1 z celkově 1 záznamů.

Unikátní rukojeť a skvělé vyvážení

Profil rukojeti u kuchařských nožů Wüsthof Epicure, který je na začátku široký a ke konci se zužuje, zaručuje ideální úchop, který je pro naši ruku přirozený. Rukojeť je navíc vyrobena z přírodních vláken zalitých v pryskyřici. Díky tomu vznikla unikátní kombinace, která kloubí pocit z přírodního materiálu s dokonalou hygieničností plastu.

Všechny kuchyňské nože Wüsthof mají širší čepel, která umožňuje pevnější vedení a dovoluje vynaložit méně úsilí při prací. Zároveň jsou nože Wüsthof vyrobeny z pevné oceli a broušeny nejnovější laserovou technologií, díky které vydrží déle ostré.

Proč si pořídit speciální nůž na steaky

Steakový nůž nepatří mezi nezbytné vybavení kuchyně, ale pokud si rádi dopřejete poctivý steak, rozhodně jeho vlastnosti oceníte. Nejčastěji se steakové nože vyrábějí z nerezavějící oceli, která je odolná proti působení soli v jídle a nevznikají na ní snadno skvrny. Ostří nože by mělo být uzpůsobené krájení na talíři, které je trochu jiné než krájení na kuchyňském prkénku.

Tím nejpodstatnějším ale zůstává jejich tvar s úzkou čepelí a dobře vyvážená rukojeť, která přirozeně padne do ruky. A samozřejmě by steakový nůž měl dobře vypadat, aby ještě podtrhl výjimečnost pokrmu. U steakových nožů Wüsthof Epicure se všechny uvedené vlastnosti spojují v jedinečném kousku, který bude ozdobou prostřeného stolu.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 408 hodnocení