Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Škrabky Victorinox

Popis kategorie

Myslel sis, že škrabka na brambory se nedá nijak vylepšit, že je to jen obyčejný kousek kuchařského náčiní, o kterém nemá ani smysl se bavit? Opak je pravdou a profesionální škrabky Victorinox tě přesvědčí o opaku. Skvěle padnou do ruky a kvalitní materiály zaručí dlouhou trvanlivost.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-7 z celkově 7 záznamů.

Kuchyňské škrabky na brambory

Stačí se podívat na nabídku škrabek Victorinox a zatočí se ti hlava z množství tvarů, které ti umožní ovládnout svou kuchyň a uvítat i tu nejdivočejší inspiraci.

  • Kovová škrabka s otočnými břity se dokonale přizpůsobí jakémukoliv tvaru zeleniny i ovoce. Můžeš si dokonce vybrat i vroubkovanou variantu se kterou hravě nakrájíš i tenké proužky julienne.
  • Tradiční škrabka na brambory s dřevěnou nebo plastovou rukojetí má kvalitní ostří a je určena pro praváky i leváky. Špička na konci ostří si poradí i s menšími vadami v zelenině nebo ji můžeš použít při odstraňování jádřinců z jablek a hrušek.
  • Moderní škrabka s doslova futuristickým vzhledem dobře padne do ruky a díky malé mezeře mezi břity loupe zeleninu a ovoce opravdu tenkými plátky.

Za vyzkoušení stojí i další kuchařské potřeby této značky. Především nože Victorinox vynikají svou kvalitou a odolností, navíc najdeš všechny typy, které by sis jen ve své kuchyni mohl přát.

Celokovové profesionální škrabky Victorinox

Pro použití v profesionální kuchyni jsou nejlepší speciální škrabky na brambory a další zeleninu a ovoce. Jsou celokovové, takže se dobře čistí a můžeš je umývat i v myčce.

Zpočátku můžeš mít problém tento nástroj zkrotit, protože se drží pouze v prstech bez pomoci dlaně. Ale toto počáteční nepohodlí se ti bohatě odmění. Výhodou je totiž rychlost loupání a také absence otlaků a puchýřů na prstech, ke kterým přirozeně při použití běžných škrabek pro loupání velkého množství zeleniny dochází. Na stejném principu funguje i strouhač na sýr, který nadchne tebe i tvé hosty.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 387 hodnocení