Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Škrabky, rukavice

Popis kategorie

Zajímá vás, jak v kuchyni předcházet nepříjemným poraněním? Základem je kvalitní kuchařské vybavení – ať už se jedná o špičkové škrabky na zeleninu a ovoce, nebo ochranné rukavice proti pořezání, které využijete při krájení či škrábání. Vybavte se tak, abyste již drobné či vážnější kuchyňské úrazy nemuseli řešit a nenechali se jimi při vaření zdržovat.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-17 z celkově 20 záznamů.

Základní kuchařské potřeby

Bez čeho se v kuchyni neobejdete? Mezi základní potřeby do kuchyně bezesporu patří nádobí na vaření, pečení i servírování, kvalitní kuchyňské nože, ale také kuchyňské roboty, mixéry či například rychlovarná konvice. Čas od času však přijdou vhod i další pomocníci do kuchyně – zejména krájecí prkénka, obracečky, struhadla, lis na česnek nebo třeba škrabky na brambory budete používat dennodenně. Nemluvě o tom, že takové kuchyňské nůžky nebo otvírák se v kuchyni čas od času taky hodí.

Jak vybrat kvalitní kuchyňské nože

V žádné kuchyni by neměly chybět tři základní kuchyňské nože, s jejichž pomocí zvládnete většinu činností. Konkrétně se jedná o univerzální kuchařský nůž s dlouhou čepelí, menší nůž na zeleninu a vroubkovaný nůž na pečivo. Pokud to však s vařením myslíte vážně, doporučujeme investovat do profesionální sady nožů, která obsahuje celou řadu dalších ostrých pomocníků. Při krájení myslete na svou bezpečnost – naučte se používat kuchařské řezuvzdorné rukavice a pravidelně kontrolujte, zda jsou nože dostatečně ostré.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 427 hodnocení