Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

IVO 97000

Popis kategorie

Profesionální nože do gastro provozů musí splňovat přísná kritéria. Snadná údržba, dobře padnoucí rukojeť, perfektní ostří – díky této kombinaci se můžeš pustit do krájení s opravdovou vášní. A toto všechno ti mohou nabídnout nože prověřené mnoha profesionálními kuchaři, IVO 97000.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-8 z celkově 8 záznamů.

Opravdové nože pro profesionály

Značka IVO Cutelarias je v gastronomickém světě dobře známá, protože nabízí celou řadu kvalitních výrobků, které ti dovolí být při tvoření skutečně volný. Nezáleží na tom, jestli potřebuješ řeznické nože nebo ty vykosťovací, s touto značkou nešlápneš vedle.

Nože pro profesionály IVO 97000 jsou vyrobeny z prvotřídní nerezové oceli a broušeny speciální laserovou technologií, abys mohl vypustit své kulinářské zvíře a pustit se do přípravy jídel, která nadchnou celý svět. Můžete si vybírat z celé řady typů kuchyňských nožů, oblíbené jsou vykosťovací nože, ale také nože na zeleninu nebo kousky pro univerzální použití.

Profesionální nože s dokonalou ergonomií

Velkou předností nožů IVO 97000 je rukojeť, která vyniká dokonalým ergonomickým tvarem. To ti dovolí projevit svou vášeň a nadšení z přípravy jídla opravdu naplno. Můžeš se spolehnout také na ochranu prstů při krájení. Kvalitní profesionální nože ti dovolí naladit se na kulinářskou zvěřinu každý den.

Nože do gastro provozů také musí splňovat přísné hygienické normy. Jednou z nich je i barevné odlišení rukojetí jednotlivých nožů, aby nedošlo ke kontaminaci pokrmů. Kromě toho se u noží IVO 97000 můžete spolehnout také na příjemný materiál rukojeti, který se snadno udržuje a je odolný proti bakteriím.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 387 hodnocení