Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Grilovací příslušenství

Popis kategorie

Grilovaná zelenina, šťavnatý steak nebo dozlatova připravené kuře patří ke každé zahradní párty a vaši provozovnu provoní na míle daleko. Ať už se rozhodnete pohostit vaše zákazníky nebo přátelé na zahradě, budete potřebovat kvalitní potřeby pro grilování. Grilovací kleště, obracečka a grilovací vidlice vám pomohou vytvořit dokonalou grilovačku.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-17 z celkově 22 záznamů.

Kvalitní grilovací náčiní

Správné kvalitní potřeby na grilování pozvednou vaši grilovačku na vyšší úroveň. V naší nabídce najdete grilovací rošty, obracečky i vidlice pro pohodlnou a bezpečnou manipulaci s pokrmy během přípravy i pro jejich servírování. Mezi oblíbené grilovací náčiní kuchařů i domácích nadšenců patří grilovací sady. Nabízíme soupravu pevného a odolného grilovacího příslušenství včetně steakových příborů a kvalitního kuchyňského nože. S touto sadou grilovacího náčiní se stanete mistrem grilování na každé zahradní párty.

Kvalitní základ každého kuchaře

Nepostradatelným pomocníkem profesionálních i domácích kuchařů jsou kvalitníkuchyňské nože. Nabízíme vám nože prémiové kvality pro efektivní celodenní práci. Kvalitní sada univerzálních nožů s ocílkou pro udržení ostrosti nožů může být tím nejlepším základem pro každého kuchaře. Neméně důležitou součástí práce v kuchyni je správné a funkční kuchařské oblečení a obuv. Bavlněný rondon vás ochrání před rozpáleným olejem a navíc se v něm budete cítit příjemně. Vypadat stylově můžete díky velkému množství nabízených barev i střihů. Stačí si jen vybrat.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 422 hodnocení