Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Pizza a pekárna

Popis kategorie

Připravujete ve své kuchyni pizzu nebo pečete ty nejlepší moučníky? V tom případě jste tady správně. Nabízíme vám profesionální náčiní pro pečení, krájení a zdobení. Kvalitní pizza plechy, kráječe a lopaty na pizzu by ve vaší kuchyni neměly chybět. Dezertům bude slušet šlehačkové zdobení, které vytvoříte kdykoliv čerstvé pomocí kvalitní šlehačkové láhve. 

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-17 z celkově 35 záznamů.

Italská pochoutka profesionálně

Kruhové chlebové těsto, rajčatová náplň a ingredience všech možných chutí. Světový oblíbenec původem z Itálie má zaslouženě své čestné místo v mnoha kuchyních a především v pizzeriích. Potřeby na výrobu pizzy jsou specifickým náčiním a kvalitní pizza si žádá i kvalitní plechy, síta nebo kráječe na pizzu. Profesionální vybavení pro dokonalou přípravu italské pochoutky je vyrobeno v kvalitní nerezové úpravě. Nezapomeňte po použití plechy řádně umýt, vysušit a namazat, aby vám mohly spolehlivě sloužit co nejdéle.

Kvalitní pomocníci v kuchyni

Kuchyňské náčiní pro zjednodušení každodenní práce je k nezaplacení. Při krájení křupavého těsta jistě oceníte kvalitní kráječ na pizzu se speciálně navrženou rukojetí. Padne dokonale do každé ruky a ostrá hrana velkého kolečka pomůže pizzu nakrájet bez větší námahy. Dostatečně velká lopata na pizzu pro snadnou manipulaci a jednoduché servírování je základ. Vhod by vám mohla přijít oblíbená pizza sada, díky které snadno připraví pizzu profesionálové i domácí příznivci italské pochoutky. Kvalitní sada obsahuje lopatu na pizzu, obracečku a mosazný kartáč a ve stylovém balení může být výborným dárkem.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 427 hodnocení