Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Obracečky, paličky na maso, škrabky a vykrajovačky

Popis kategorie

Rychle a pohodlně oškrábat brambory a nakrájet je na prkénku, precizně nasekat čerstvé bylinky, rovnoměrně naklepat řízky nebo naporcovat pizzu právě vytaženou z pece. S těmi správnými pomocníky si vaření užijete od začátku až do konce. Tak na nic nečekejte a pořiďte si kvalitní vybavení do kuchyně ještě dnes.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-17 z celkově 23 záznamů.

Základní kuchařské vybavení

Přemýšlíte, jak vybavit svou kuchyni, abyste v ní mohli připravovat všechna svá oblíbená jídla? Mezi hlavní pomocníky do kuchyně patří nejen kuchyňské nože, ale také krájecí prkénka, škrabky na zeleninu, lis na česnek nebo kolíbka na sekání bylinek. Velmi užitečné jsou obracečky na maso, palačinky a lívance, které využijete také k servírování pokrmů. Jestliže rádi pracujete s masem, neměla by ve vaší výbavě chybět palička na naklepávání masa, pilka na kosti nebo sekáček.

Jak vybrat kuchyňské nože

K základnímu vybavení pro kuchaře patří bezesporu kvalitní kuchyňské nože. Poznáte je podle toho, že jsou vyrobeny z pevné oceli a jsou perfektně vyvážené, což zajistí pocit bezpečí při krájení. K běžnému vaření vám stačí tři druhy nožů – univerzální kuchařský nůž, nůž na zeleninu a nůž na pečivo. Dle potřeby pak můžete svou sbírku rozšířit například o japonský nůž Santoku, vykosťovací a filetovací nůž nebo cukrářské nože, které jsou ideální pro krájení dortových korpusů.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 408 hodnocení