Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Dámské kuchařské rondony

Popis kategorie

Dámské kuchařské rondony jsou navrženy tak, abyste se cítila dobře i v té nejžhavější kuchyni. Kvalitní a odolný materiál se postará o vaše bezpečí a pohodlí, prodyšná síťovina na zádech vás spolehlivě udrží v suchu a atraktivní design zajistí, že budete vypadat reprezentativně po celou směnu.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-18 z celkově 21 záznamů.

Jak vybrat kuchařské oblečení pro ženy

Jestliže v kuchyni trávíte denně dlouhé hodiny, investujte do dámského kuchařského oblečení, které bude dobře odvádět vlhkost a chránit vás před rozpáleným olejem i vroucí vodou. Záležet si dejte zejména na výběru materiálu. Skvělou volbou jsou dámské rondony z bavlny a tencelu, které nedráždí ani citlivou pokožku, a nemačkavé kuchařské kalhoty z polybavlny, které není třeba po vyprání žehlit. A jakou zvolit barvu? Hitem posledních let je gastro oblečení v černém provedení, které působí elegantně a navíc perfektně skryje případné skvrny od jídla.

Jak se liší pánský a dámský kuchařský rondon

Rondony pro kuchaře se tradičně vyrábějí vpánské a dámské variantě,které se od sebe liší zejména střihem a v případě dvouřadého rondonu také zapínáním. Kuchařské rondony pro ženy bývají v pase mírně projmuté, aby vynikla ženská postava, a tradičně se zapínají na opačné straněnež rondony pro muže. Pořizujete rondon svým zaměstnancům, kteří se v práci často střídají? Zvolte unisex variantu, která sedne každému, a oživte ji originálními knoflíky do rondonu.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 387 hodnocení