Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Káva

Popis kategorie

K dobrému jídlu patří i chutné nápoje a káva je bezesporu jedním z nejoblíbenějších. Harmonicky doplní dezerty, po ránu povzbudí a může se stát také skvělou ingrediencí pro samotné vaření. Kvalitní káva by zkrátka v žádné kuchyni neměla chybět.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-10 z celkově 10 záznamů.

Následuj svůj kulinářský instinkt s čerstvou kávou

Vůně čerstvé kávy patří k těm nejkrásnějším, dokáže navnadit i povzbudit zároveň. Dovolí ti přivítat nezkrotnou inspiraci a připravit lahodné nápoje. Kvalitní káva je skvělý způsob, jak projevit svou kulinářskou zručnost a dopřát si něco dobrého.

Mlýnky na kávu patří mezi gastro zařízení, do kterého se vyplatí investovat, přestože nemáš přímo kavárnu. Ruční mletí kávy v profesionálním provozu nedává smysl, i když jde o krásný obřad, který si kvalitní káva zaslouží. Šálek lahodné kvalitní kávy po obědě vykouzlí úsměv na rtech a bude důstojnou tečkou za kulinářským dobrodružstvím.

Kvalitní káva může mít mnoho tváří

Lahodná káva na sebe může vzít různé podoby – americká překapávaná i italská káva espresso, teplá i studená, hořká i se šlehačkou. Stačí se naladit na kulinářskou zvěřinu a zjistit, co by nejvíce potěšilo chuťové pohárky tebe i tvých hostů a můžeš se právem prohlásit za krále kulinářské džungle.

Ať už se pustíš do přípravy jakéhokoliv kávového nápoje, vsaď na kvalitní zrnkovou kávu, která je jemně pražená a má harmonickou chuť. Vyzkoušej kávu Lavazza, která patří k italské klasice, hodí se pro domácnost i do gastro provozů. Oblíbily si ji miliony lidí po celém světě a i ty díky ní můžeš zažít kulinářské dobrodružství, které nikdy nekončí.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 422 hodnocení