Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchyňské nože Wüthof Crafter

Popis kategorie

Řada kuchařských nožů Wüsthof Crafter je inspirována tradičním řemeslem a umělci, snoubí se v ní dlouholetá tradice německé nožířské kvality spolu s elegancí značky Wüsthof. Série Crafter kombinuje klasický design, robustní materiály, příjemný pocit při používání a bezpečnou manipulaci.

Crafter

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-9 z celkově 9 záznamů.

Nože pro těžkou práci

Kuchyňské nože Crafter Wüsthof se budou líbit především milovníkům klasického řemesla, ať už toho nožířského nebo kuchařského. Díky tenčí čepeli mají nože nižší hmotnost a práce s nimi je opravdu příjemná a jednoduchá.

Specialitou této série jsou nože na šunku, které patří mezi nejkvalitnější nářezové nože. Mají perfektní vyvážený tvar, díky kterému jednoduše ukrojíte tenké plátky sušené i dušené šunky. Vlastní podobu dostal i nářezový nůž na salám nebo nůž na pečivo a v této sadě nožů Wüsthof najdeme také oblíbený santoku nůž japonského stylu určený pro krájení tenkých plátků nebo nudliček nejen pro přípravu delikátních asijských pokrmů.

Proč si vybrat kuchyňské nože Crafter Wüsthof?

Potřebujete ještě další důvody, proč si vybrat univerzální nože Wüsthof ze série Crafter? Tady jsou:

  • Čepel nože je vyrobená z jednoho kusu oceli, takže nehrozí jejich ulomení. Jsou broušeny laserem, díky tomu vydrží také ostřejší po delší dobu.
  • Rukojeť je vyrobená z masivního kouřového dubu, opatřeny třemi elegantními nýty, které nejen dobře vypadají, ale také rukojeť zpevňují.
  • Hezky tvarovaná hlava chrání prsty při práci a zabraňuje zbytečným zraněním.
  • Kuchařské nože Wüsthof Crafter jsou vyrobené z odolné oceli s vysokým obsahem uhlíku, která snadno odolává korozi a skvrnám, což prodlužuje životnost nože.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 427 hodnocení