Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Příprava potravin

Popis kategorie

Než začnete v kuchyni vytvářet své kulinářské umění, obstarejte si vhodné pomůcky k přípravě všech potravin, se kterými budete pracovat. Práci vám značně usnadní kvalitní nářezové stroje, které zvládnou precizně nakrájet sýry nebo uzeniny na milimetrové plátky. Hygienické rukavice zajistí snadnou a čistou manipulaci s potravinami po celý pracovní den.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-16 z celkově 16 záznamů.

Kvalitní potřeby na přípravu potravin

Celodenní práce v kuchyni si žádá nejen kvalitní kuchyňský nůž, ale i vysoké pracovní nasazení, pečlivost a dostatek pozornosti. Jestliže máte k dispozici správné kuchařské potřeby, příprava potravin se stává snadnější a rychlejší. Velkým pomocníkem je bezesporu nářezový stroj Robomix, který perfektně nakrájí vybranou potravinu během chvilky. Kvalitní kuchyňské náčiní ocení každý kuchař. Pro servírování potravin využijete speciální pinzety, snadno připravíte smažená jídla s kvalitní kuchyňskou špachtlí a vakuové baličky se postarají o dokonalé uskladnění a zachování čerstvosti.

Správná kuchařská výbava

Při kontaktu s potravinami často sáhnete po hygienických potravinářských rukavicích. Kvalitní provedení jednorázových rukavic nedráždí pokožku, zabraňuje pocení rukou a usnadňují hygienickou manipulaci s potravinami. Perfektní hygiena je v kuchyni stejně důležitá jako vhodné kuchařské oblečení a obuv. V rondonu z příjemného materiálu se budete cítit i vypadat skvěle a kuchařská zástěra ze 100% bavlny zajistí pohodlnou práci během celého dne.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 370 hodnocení