Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Nože Wüsthof

Popis kategorie

Dovol si vypustit své kulinářské zvíře a zařaď do svého repertoáru kuchařské nože Wüsthof. Můžeš se těšit na dokonale nabroušené ostří a rukojeť, která ti skvěle padne. Nože Wüsthof pro kuchaře ti umožní užít si vášeň a nadšení z přípravy jídla naplno.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-17 z celkově 153 záznamů.

Kuchyňské nože Wüsthof pro profesionály i nadšené amatéry

Nezáleží na tom, jestli v kuchyni trávíš svou pracovní dobu nebo jen relaxuješ doma po práci, pořádný nůž ještě zvětší tvou vášeň a nadšení z přípravy jídla. Určitě se ti vyplatí vsadit na kvalitní a osvědčené produkty, jakými jsou i kuchařské nože Wüsthof. Vynikají ostrostí a ergonomií, jsou tak akorát těžké, aby krájení bylo snadné a účinné.

Nezáleží na tom, jestli zvolíš univerzální nože vhodné pro více účelů, nebo se tvým favoritem stanou japonské nože Wüsthof. Kuchařské nože tě zkrátka nezklamou a umožní ti být při tvoření skutečně volný.

Tip: Prohlédni si naši limitovanou nabídku produktů Wüsthof. Najdeš tady nejen kuchyňské nože, ale také bohaté příslušenství, které ti bude věrným společníkem na výpravách do kulinářské džungle.

Sady profesionálních nožů Wüsthof tě naladí na kulinářskou zvěřinu

Projev svoji kulinářskou zručnost a dopřej si kvalitní kuchařské nože a další příslušenství Wüsthof. V sadě profesionálních nožů Wüsthof najdeš univerzální kousky, se kterými snadno nakrájíš maso, očistíš zeleninu nebo nakrájíš čerstvý křupavý chleba. Vybírat si navíc můžeš z mnoha designů, které dodají tvojí kuchyni nádech divokosti, elegance i klasiky.

Když už investuješ do stylových nožů Wüsthof, nezapomeň se o ně taky dobře starat. Pomůcky pro broušení nožů ti pomohou udržet všechna ostří ve skvělé kondici, ať už jde o ocílku, brusný kámen nebo elektrické a ruční brousky. Jen s dobře ošetřeným náčiním můžeš ovládnout svou kuchyň a stát se králem kulinářské džungle.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 408 hodnocení