Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Dámské kuchařské zástěry

Popis kategorie

Tahle kategorie je pro všechny holky, které se chtějí v kuchyni cítit stylově a pohodlně. U nás najdeš krátké kuchařské zástěry, které si zamiluješ pro domácí vaření, nebo dlouhé kuchařské zástěry ke krku, které ti pomůžou i jako profíkovi v kuchyni.

Podobně jako u běžného oblečení, i v kuchyni se hodí mít několik zástěr pro různé příležitosti. Když si chceš uvařit rychlý oběd, stačí ti krátká zástěra, která přesně ochrání to, co potřebuješ, a zároveň tě nijak neomezuje. Pokud ale chystáš nějakou větší akci, nebo si chceš upéct nějaký dortík, budeš potřebovat dlouhou zástěru, která tě ochrání před tím, co lítá kolem.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-16 z celkově 16 záznamů.

Různé velikosti a styly dámských zástěr

Naše krátké zástěry jsou super pohodlné a snadno se perou. Mají jednoduchý design, takže si můžeš vybrat tu svoji oblíbenou barvu nebo vzor. A pokud si je chceš trošku vylepšit, můžeš si je ozdobit nějakým nápisem nebo logem.

Dlouhé zástěry jsou naším favoritem pro profesionální kuchařky, pekařky, ale i pro ty, které tráví v kuchyni celé dny. Mají víc kapes pro kuchyňské náčiní a jsou odolné proti skvrnám. Jsou to úžasní parťáci do kuchyně!

S výběrem zástěry pomůžeme – jsme experti

Při výběru kuchařské zástěry by měla hrát roli nejen praktičnost, ale i styl. Podobně jako u rondonů. Pokud tě baví moderní design a ráda se prezentuješ jako kreativní a stylová kuchařka, můžeš si vybrat nějakou z našich krátkých zástěr s veselými potisky nebo výraznými barvami. Pokud naopak preferuješ spíš klasiku a nechceš, aby tě tvá zástěra rušila, určitě zvol dlouhou zástěru v neutrální barvě. Tak neváhej a vyber si z naší kolekce dámských kuchařských zástěr.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 408 hodnocení