Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Pánské číšnické košile a rondony

Popis kategorie

V kulinářské džungli je potřeba dát jasně najevo, kdo je tady pánem. Díky barmanským a číšnickým košilím se budeš cítit příjemně celý den a zároveň dáš svým hostům najevo, že ti na nich záleží. Dobře vypadající a milá obsluha je skvělou vizitkou všech provozů, kde jsou naladěni na kulinářskou zvěřinu.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-5 z celkově 5 záznamů.

Košile pro číšníky se uplatní především ve formálním prostředí

Číšnické a barmanské košile jsou klasika, která nestárne. Můžeš si vybrat model s dlouhým nebo krátkým rukávem a budeš vypadat stylově a jako někdo, kdo ví, oč v kulinářském koloběhu kráčí. Gastro oblečení nabízí mnoho možností, jak vypadat upraveně a přitom se cítit skvěle.

Číšnický rondon se také díky příjemným materiálům dobře nosí. Jeho výhodou je také snadná údržba a pohodlný střih v mnoha velikostech, který nikde neškrtí a dovolí ti být při tvoření skutečně volný. Nespoléhej na unisex střih – ženským křivkám mnohem lépe padnou tvarované dámské číšnické košile, které zdůrazní tvoje přednosti.

Podtrhni svůj styl také dalším gastro oblečením

Příjemný vzhled obsluhy je v gastro provozech zárukou úspěchu. Svou jedinečnost můžeš podtrhnou také dalším gastro oblečením, které se hodí ke tvému osobnímu stylu. Dobře na mužích i ženách vypadají číšnické polokošile, které jsou na pomezí mezi pohodlným tričkem a formální košilí.

Na place nezapomínej ani na bezpečnost a dotáhni svůj outfit k dokonalosti pomocí obuvi pro číšníky a servírky. Ta nejlepší nejen dobře vypadá, ale podrží tě v každé chvíli, když musíš trávit dlouhé hodiny na nohou.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 385 hodnocení