Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Sady steakových nožů

Popis kategorie

Jestliže jste milovníci steaků, nesmí ve vaší výbavě chybět kvalitní steakové nože s extra ostrou čepelí, které si snadno poradí se steaky i ostatními masovými pokrmy. V naší nabídce najdete kvalitní steakové nože výrobců s dlouholetou tradicí. Steakové nože Hendi využijete například i ke krájení pizzy, sada steakových nožů Wüsthof splní nejen svou funkci, ale bude doslova ozdobou vaší kuchyně.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-9 z celkově 9 záznamů.

Funkční nože pro kvalitní práci

Důležitým předpokladem pro snadné krájení steaků a jiných masových pokrmů je použití kvalitního a funkčního nože. Steakové nože musí mít extra ostrou čepel a pohodlně padnout do ruky pro krájení masa bez velké námahy. Nůž, bez kterého se neobejdete při každodenní práci v kuchyni? Je jím univerzální nůž, který vám denně pomáhá s přípravou pokrmů a krájením masa i zeleniny. V našich sadách univerzálních nožů si snadno vybere každý přesně podle svých požadavků. Startovací sada univerzálních nožů je ideální pro začínající kuchaře i domácí nadšence, univerzální sadu nožů s magnetickou lištou ocení nejeden profesionál.

Kvalitní nože na maso i zeleninu

Doslova prodlouženou rukou vám bude kvalitní řeznický nůž, který musí být odolný, dokonale vyvážený a ostrý jako břitva. S řeznickou sadou nožů zvládnete snadno zpracovat každý kus masa a ergonomická rukojeť se perfektně postará o vaše bezpečí při práci. Pečené nebo nakládané maso precizně nakrájíte díky tranžírovací sadě na rovnoměrné plátky. K jednoduchému čištění, loupání a krájení zeleniny využijete sadu nožů na zeleninu, která vám usnadní každodenní práci. V naší nabídce si můžete vybrat například sadu s japonským nožem, který zajistí jemnou přípravu asijské i středoevropské kuchyně a snadno se stane spolehlivým pomocníkem pro každý den.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 408 hodnocení