Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Nože na carving a pomůcky

Popis kategorie

Každému kuchaři se jistě někdy stalo, že jej posedla nezkrotná inspirace a chtěl projevit svou kuchařskou zručnost při přípravě ovocných nebo zeleninových mís. Působivé spirálky nebo vroubkované řezy krásně dokreslí vzhled studených pokrmů. Proto by ti nemělo chybět carvingové vybavení pro kuchaře.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-4 z celkově 4 záznamů.

Co je to carving

Food carving je originální kuchařská technika, díky které se obyčejné ovoce nebo zelenina může proměnit v působivé umělecké dílo. Carving do ovoce i zeleniny pochází z Thajska, kde jej lidé začali používat už ve 13. století. Základní pomůcky na food carving najdeme v každé kuchyni, pak už stačí jen vypustit své kulinářské zvíře a projevit zručnost, díky které se ti podaří nadchnout celý svět.

A jak na vykrajování? Jako vždy v kuchyni se zaměř především na svoji bezpečnost. Nože na zeleninu mohou být pěkně ostré a tvoje vášeň a nadšení z přípravy jídla může snadno skončit pořezaným prstem.

Carvingové pomůcky do kuchyně

Kromě základních nožů na zeleninu, které běžně používáš, se při výpravě do kulinářské džungle food carvingu budou hodit také dekorační nože. Ty mají často vroubkované ostří nebo specifický tvar čepele, který umožňuje snadné vykrajování oblouků nebo tenkých špiček.

Parádu uděláš také s obyčejnou škrabkou na brambory nebo s její zoubkovanou variantou. Dlouhé pruhy zeleniny můžeš stočit do efektních spirálek, které připomínají exotick barevnou záplavu květů.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 370 hodnocení