Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Tranžírovací sady

Popis kategorie

Tranžírovací nože se vyznačují dlouhou tenkou čepelí se špičkou zahnutou nahoru. To umožňuje krájet pečené maso dlouhými tahy na tenké plátky. Hodí se k porcování pečené šunky, nakládaného masa nebo roast beefu.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-5 z celkově 5 záznamů.

Co je to dranžírování

Dranžírování je způsob porcování masa, který je známý už několik století. Tímto způsobem bylo možné porcovat maso přímo před hostem, což představuje velmi efektní způsob servírování pokrmu. Aby vše klapalo, je důležité udržovat tranžírovací nože opravdu ostré, aby nedošlo k potrhání vláken masa.

Součástí tranžírovací sady nožů je také kovová vidlička se dvěma dlouhými hroty, která slouží jednak k přidržování masa při krájení, jednak k přendávání masa na hostův talíř. Při nákupu sad tranžírovacích nožů i dalších kousků, které obohatí váš krájecí arzenál, se spolehněte na osvědčené značky, jako jsou IVO nebo Wüsthof.

Jaké další sady kuchyňských nožů se vám mohou hodit

Milovníkům masa se budou hodit také steakové nože, které jsou speciálně ostřené na použití na talíři. Měly by dobře padnout do ruky, ať je manipulace s nimi co nejjednoduší.

Sady univerzálních nožů jsou vhodné pro začínající kuchaře i pro ty, kteří mají rádi všechno důležité pohromadě. Najdeme v nich nože na maso, univerzální kousky i větší kuchařské nože.

Mezi oblíbené sady kuchařských nožů patří i sady nožů na zeleninu, které se hodí ne jen pro krájení, ale také loupání a čištění zeleniny. Existují také sady nožů určené speciálně na dekorování ovoce a zeleniny.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 408 hodnocení