Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Nízké kuchařské čepice

Popis kategorie

Pokrývka hlavy pro kuchaře je důležitou součástí gastro oblečení pro všechny profesionály. Nejen, že dobře vypadá, ale jde také o praktický kousek oblečení, který ti umožní projevit svou kulinářskou zručnost naplno. Nízké kuchařské čepice stylově doplní tvoji uniformu a ukážou všem, kdo je králem kulinářské džungle.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-12 z celkově 12 záznamů.

Kuchařské čepice jsou přirozeným prvkem kulinářského koloběhu

Nízké kuchařské čepice vynikají jednoduchým designem, který sedne k jakémukoliv gastro oblečení, ať už dáváš přednost zástěře ke krku nebo rondonu pro šéfkuchaře. Skutečná volnost při tvoření tady jde ruku v ruce s praktickou stránkou – gastro čepice jednak ochrání tvoji hlavu a vlasy před nečistotami, jednak se ti nestane, že by do jídla spadl vlas.

Stejně jako další gastro oblečení i čepice pro kuchaře musí skvěle sedět. Naše nízké kuchařské čepice mají na obvodu pásek na suchý zip, který se přizpůsobí velikosti tvé hlavy, takže bude pevně držet, i když vypustíš své kulinářské zvíře. Čepice pro kuchaře najdeš v celé řadě barevných variant a zábavných designů, které ukážou tvou osobnost.

Stylové pokrývky hlavy pro kuchaře

Nasyť svou touhu nadchnout díky rozmanitým pokrývkám hlavy pro kuchaře, které jednoduše podtrhnou tvůj styl.

  • Kuchařské kšiltovky ocení kuchaři, který milují uvolněný způsob vaření a moderní design. Jestli se obáváš, že by ti v kšiltovce bylo v rozpálené kuchyni příliš horko, vsaď na jednoduchý kšilt.
  • Rebelové v kuchyni i v životě, kteří sázejí na skutečnou volnost při tvoření, si oblíbí kuchařský šátek, který odpovídá jejich životnímu stylu.

Vysoké kuchařské čepice jsou nestárnoucí klasika, která má v kulináriu své místo. Na první pohled je díky ní vidět, že na tvůj kulinářský instinkt se můžou všichni spolehnout.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 403 hodnocení