Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchařské a číšnické mikiny

Popis kategorie

Profesionální kuchyň rozhodně patří mezi nejžhavější místa v kulinářské džungli. To ale neznamená, že je ti tam vždycky jen horko. A chladno může být i na place při roznášení objednávek. V takových chvílích není nic jednoduššího, než doplnit oblečení pro kuchaře nebo číšníky hřejivou mikinou.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-11 z celkově 11 záznamů.

Mikiny pro číšníky se zipem i bez něj

Kulinářské dobrodružství nikdy nekončí, ani ve chvílích, kdy je kolem zima a mráz. Mikiny pro číšníky tě zahřejí a jsou skvělým doplňkem, když už číšnická košile nestačí. Kvalitní zpracování a pohodlný střih umožní volný pohyb a ty stále můžeš svým jídlem nadchnout celý svět.

Kuchařské mikiny oblékané přes hlavou jsou zárukou toho, že se nic neplete pod ruce. Navíc nijak neohrozí tvůj profesionální vzhled. Mikiny se zipem jsou skvělou volbou do prostorů, kde se zima a teplo často střídají. Můžeš si tak podle potřeby regulovat vhodnou teplotu. Díky kapsám také schováš všechny nezbytnosti.

Profesionální gastro oblečení ti umožní být při tvoření skutečně volný

Aby ses mohl do kulinářského koloběhu vrhnout naplno, potřebuješ kvalitní oblečení, které tě podrží v každé situaci. Kromě mikiny pro číšníky jsou nezbytností také kalhoty pro číšníky. Mají pohodlný střih a odolný materiál, takže se nemusíš obávat znečištění.

Důležitým vybavením pro všechny, kdo tráví svou pracovní dobu na nohou, je kvalitní pracovní obuv s bezpečnostní podrážkou, která zabrání nepředvídatelným pádům. Servírky zase ocení pohodlnou dámskou košili, protože se díky vypasovanému střihu přizpůsobí všem křivkám.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 427 hodnocení