Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchyňské nože IVO Cork

Popis kategorie

Vneste do své kuchyně dotek přírody. Unikátní kuchyňské nože IVO Cork mají rukojeť potaženou korkovou vrstvou a představují tak dokonalé spojení stylu a pohodlí. Vyzkoušejte je a sami se přesvědčte o tom, že při vaření rozhodně nejsou jen pro okrasu.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-6 z celkově 6 záznamů.

Kuchyňské nože IVO Cork

Sháníte profesionální nože pro kuchaře, které vás oslní nejen svými vlastnostmi a schopnostmi, ale také designem? Vsaďte na osvědčené kuchařské nože IVO Cork, které vás na první pohled zaujmou elegantní rukojetí potaženou korkovou vrstvou. Pořiďte si univerzální kuchařský nůž nebo sáhněte po sadě nožů IVO, která obsahuje hned několik pořádně ostrých pomocníků. Nemůžete se rozhodnout, který nůž zařadíte do své sbírky? Prohlédněte si řadu nožů IVO Solo, která potěší zejména amatérské kuchaře.

Jak se starat o kuchyňské nože

Kvalitní kuchyňské nože rozhodně nejsou levnou záležitostí. Chcete-li, aby se vám investice do kuchařského vybavení vyplatila, musíte se naučit, jak o nože správně pečovat. Není-li uvedeno jinak, profesionální nože nikdy nedávejte do myčky nádobí, mohly by se poškodit. Místo toho je po každém použití opláchněte pod tekoucí vodou a důkladně osušte. Pozornost věnujte také skladování nožů. Za tímto účelem si pořiďte praktické bloky na nože nebo magnetické lišty, které připevníte nad kuchyňskou linku.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 370 hodnocení