Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchyňské nože Wüthof Gourmet

Popis kategorie

Kuchyňské nože Wüsthof Gourmet

Hledáte kvalitní nože za rozumnou cenu, které budou spolehlivým kuchyňským pomocníkem a zpříjemní vám každodenní vaření? Pak jsou kuchyňské nože Wüsthof Gourmet skvělou volbou. Jejich používání je příjemné a navíc si z široké nabídky tvarů vybere opravdu každý.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-3 z celkově 3 záznamů.

Kvalita Wüsthof za rozumnou cenu

Tradiční nožířská firma s dvousetletou tradicí si opravdu umí vyhrát s každým jedním nožem, který vyjede z továrny. Ne každý ale touží po perfektním noži s unikátně tvarovanou rukojetí, perfektním vyvážením a vzácným materiálem. Někdo chce jen dobrý nůž, se kterým se mu bude příjemně pracovat. A právě pro tyto kuchaře jsou tady kuchařské nože Wüsthof Gourmet.

Jejich velkou předností je nízká váha a pružnost, díky tomu se s nimi opravdu příjemně pracuje. Rukojeť je tvarovaná tak, aby dobře padla do ruky a její syntetický materiál zajišťuje dlouhou trvanlivost a odolnost. Samozřejmostí je také čepel z kvalitní nerezové oceli broušená unikátní metodou, takže zůstává dlouho ostrá a je téměř bezúdržbová. To oceníte třeba u loupacího nože, který vám usnadní čištění zeleniny.

Vyberte si typ nože, který vám sedne

Kuchyňské nože Wüsthof Gourmet nabízejí široké spektrum tvarů a využití. Kromě běžných univerzálních tvarů zde najdeme i loupací nože s typicky zahnutým ostřím. Díky tomu si nože na loupání Wüsthof oblíbí všichni, kteří při čištění zeleniny bojují s kuchyňskou škrabkou.

V této řadě najdeme i nože na ryby, které mají užší pružné ostří, díky kterému jemné rybí maso zpracujete bez zbytečného poškození. Speciální filetovací nože se budou hodit všem milovníkům ryb při oddělování kostí a přípravě dokonalých filetů, které se nerozpadají a můžete je tak jednoduše připravit třeba na grilu nebo na pánvi.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 370 hodnocení