Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Kuchařské čepice

Popis kategorie

Kuchařskou čepici nosili vládci kuchyně už v 16. století a od té doby se její účel prakticky nezměnil. Pokrývka hlavy brání padání vlasů do jídla a navíc disponuje potícím proužkem, který saje pot a zamezuje jeho stékání po tváři. Na výběr máte z klasických vysokých čepic pro šéfkuchaře a nízkých čepic, jako jsou barety, šátky a lodičky. Opatřit je můžete rovněž jménem kuchaře nebo logem podniku.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-18 z celkově 62 záznamů.

Jak vybrat gastro oblečení pro kuchaře

Kuchařské oblečení musí svého nositele chránit před horkem, vlhkem a dalšími pohromami, třeba před horkým olejem nebo vroucí vodou. Při jeho výběru se proto zaměřte nejen na správnou velikost a střih, ale také kvalitu materiálu. Osvědčenou volbou jsou kuchařské kalhoty z bavlny a rondony z mikrovlákna, které se nemačkají, takže je není třeba žehlit. Opomenout nelze ani pracovní boty pro kuchaře. Volte obuv s uzavřenou špičkou, protiskluzovou podrážkou a anatomicky tvarovanou stélkou, díky které vydržíte na nohou celou směnu.

Jak vybrat čepici pro kuchaře

Už dávno neplatí, že čím vyšší čepice, tím vyšší postavení v kuchařské hierarchii. V současnosti máte ostatně na výběr z mnoha různých druhů kuchařských čepic, tak proč se omezovat jen na tu klasickou vysokou? Zvolit můžete originální baret, pohodlný šátek nebo třeba netradiční lodičku. Pokrývku hlavy se snažte sladit se zbytkem kuchařského oděvu – pomoci vám s tím mohou naše sety pro kuchaře. A zajímavost na závěr: Počet skladů na čepici původně hlásal, na kolik způsobů umí kuchař uvařit vejce.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 370 hodnocení