Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Sady nožů

Popis kategorie

Nevybírejte kuchyňské nože po jednom, ale pořiďte si rovnou celou sadu nových pomocníků do kuchyně. Pokud s vařením teprve začínáte, vystačíte si se základní sadou 3 kusů nožů, zatímco ostřílení profíci sáhnou po 7 nebo 12dílném setu, který obsahuje vše od kuchařského nože přes vidlici až po ocílku.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-17 z celkově 68 záznamů.

Jak vybrat kvalitní nože pro kuchaře

V kuchyni se vždy vyplatí mít hned několik různých nožů, které vám svým speciálním tvarem rukojeti či čepele usnadní kuchyňské práce. Základem je univerzální kuchařský nůž s delší čepelí, bez něhož se neobejde žádný kuchař. Pořídit ho můžete samostatně nebo v sadě s dalšími typy nožů. K dostání jsou jak sady kuchyňských nožů pro začínající kuchaře, které obsahují zpravidla jen tři základní nože, tak sady pro profesionály, které mohou být až 12dílné. Kromě nožů se v nich často nachází také ocílka nebo brousek.


Jak se starat o kuchyňské nože

Životnost kuchyňských nožů značně zvýšíte tím, že je budete dobře ukládat do bloku na nože nebo na magnetickou lištu nad kuchyňskou linkou. Nejen že zabráníte jejich poničení, ale navíc je budete mít šikovně po ruce. Pamatujte také, že kuchyňské nože se zásadně nemyjí v myčce nádobí, nýbrž v ruce pod tekoucí teplou vodou. Nedílnou součástí péče o nože je samozřejmě také jejich broušení a ostření, k němuž lze použít ocílku, brusné kameny nebo elektrický či ruční brousek.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 427 hodnocení