Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

IVO - SLEVA až 34%

Popis výrobce

Rodinnou značku Ivo Cutelarias založil podnikatel João Ivo a jeho manželka Maria das Dores v Santa Catarině už v roce 1954. Od té doby se soustředí na výrobu nožů, které se poprávu řadí ke světové špičce. Dokonale ostré, celokované a vyvážené – přesně takové jsou kuchyňské nože Ivo, jejichž jsme výhradními dovozci nejen v Česku, ale i na Slovensku.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-18 z celkově 141 záznamů.

Nože do kuchyně Ivo

Dokonale ostré, celokované a ergonomické. Přesně takové jsou kuchyňské nože Ivo, které se prodávají ve více než 92 zemích na 5 kontinentech. Zatímco zkušení kuchaři preferují kuchařský nůž o délce 20 cm nebo delší, pro domácí vaření jsou obvykle upřednostňovány univerzální nože s čepelí o délce 16–20 cm. K dostání jsou však nejen profesionální nože a sady nožů pro kuchaře, ale také škrabky Ivo, se kterými pohodlně oloupete brambory, zeleninu i ovoce.

Jak se starat o kuchyňské nože

Pokud chcete, aby vám kuchyňské nože vydržely co nejdéle, musíte se o ně správně starat. Neprodleně po použití je proto opláchněte pod tekoucí vodou, otřete dosucha a uložte na bezpečné místo. K tomu vám poslouží ochranná pouzdra, organizéry do zásuvky, praktické bloky nebo magnetické lišty na nože Ivo, které lze připevnit kamkoliv nad kuchyňskou linku. V neposlední řadě myslete na pravidelné broušení nožů, jedině tak si nože zachovají svou ostrost a práce v kuchyni vám půjde snadno a rychle od ruky.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 331 hodnocení