Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Vysoké kuchařské čepice

Popis kategorie

Čepice pro kuchaře patří k základnímu vybavení každého profesionála, který chce ovládnout svou kuchyň a ukázat všem, kdo je králem v kulinářské džungli. Pokrývka hlavy pro kuchaře je také nepostradatelnou pomůckou k dodržení hygieny, která je pro gastro provozy klíčová.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-18 z celkově 19 záznamů.

Kuchařská čepice jako nezbytná součást gastro oblečení

Když se řekne gastro oblečení, vybaví se ti určitě zástěry, rondon nebo kuchařské kalhoty. Stejně důležité jsou ale kvalitní čepice pro kuchaře. Aby ses mohl pustit do přípravy jídla s vášní a nadšením, vsaď na prodyšné a savé materiály. Díky čepici pro kuchaře zůstane tvoje čelo v suchu a tvoje vlasy zůstanou na hlavě a neskončí v talíři.

Vysoká kuchařská čepice patří k odznakům, podle kterých se třeba ve francouzských profi kuchyních pozná, jak dlouho už tam vaříš. Kromě toho se může stát také dárkem pro všechny, kdo čas v kuchyni milují z celého srdce – dokonce i pro děti a malé šéfkuchaře.

Gastro čepice ti musí hlavně sednout

Jestli něco při vaření nechceš, tak každou chvíli posouvat čepici z čela a hlídat si, aby ti nespadla do kastrolu. Proto jsou naše kuchařské čepice vybavené suchým zipem, díky kterému jednoduše přizpůsobíš jejich velikost tak, aby ti dokonale sedla.

Je na tebe vysoká kuchařské čepice trochu moc? Vybírej z dalších druhů pokrývek hlavy pro kuchaře:

  • Kuchařský šátek z tebe udělá kulinářského rebela. Tvoje touha nadchnout svým jídlem celý svět nikdy nebyla zřetelnější.
  • Pro ty, které přitahuje styl ulice a street food, jsou dobrou volbou kuchařské kšiltovky. Hodí se nejen do kuchyně, ale také pro vaření pod širým nebem.
  • Nízké kuchařské čepice se nikde nezaseknou ani v těch nejrušnějších dnech. Možná neudělají takovou parádu, jako vysoké čepice, ale užiješ si s nimi parádní kulinářskou zvěřinu.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 387 hodnocení